piątek, 29 czerwca 2012

Holidej!

Jutro zakończenie roku, tak się cieszę :) 
naprawdę nie wiem jak wytrwałam ten ciężki rok...teraz będę mogła codziennie spać do 13.00 xD 
nie no, żartuję, czasem będę pozwalała sobie na takie drobne przyjemności ;pp



karr

piątek, 8 czerwca 2012

Wpadnijmy wszyscy w piłkoszał!

Polsko! Wpadnij w piłkoszał...rodzice z bratem na euro, a ja siedzę przed komputerem i oglądam mecz. Przy okazji pójdę sobie coś zrobić do jedzenia ;p
Jejku, całe miasto pełne ludzi, szczególnie wokół strefy kibica. Nieźle.


Dzisiaj wyjątkowo pozytywnie odbiło ludziom...  ;) 

20:45: Czechy - Rosja! Nie przegapić!!!!!


środa, 6 czerwca 2012

Koko koko, ale nic spoko


W piątek ważny dzień. Piszę ostatni sprawdzian z historii (a właściwie poprawę). Oby poszło :)) trzynaście osób pozagrażanych. Coś w łepetynie się poprzewracało, PRZĘ PANI???


Twarzyczki nie pokażę, bo nie ma czego oglądać ;p 
kocham anonimowość i nienawidzę historii.


UWAGA! Nowy adres bloga: www.f-dz.blogspot.com :))


P.S To pokój Kasski B-)






kArr

poniedziałek, 21 maja 2012

WANT U BACK! (holidays...)

Długo nie pisałam ;( ale jakoś czasu brakuje.
I na dodatek są problemy z przeklętą historią (byle zdać, byle zdać! kiedyś wspomniałam o mojej historii w notce;>)

W czerwcu wyjeżdżam do Francji :I, potem wycieczka szkolna, obóz, morze...wprost nie mogę się doczekać tego momentu aż usłyszę ostatni dzwonek, ale uwaga, chcę w ręku trzymać świadectwo ukończenia pierwszej klasy ;d jakby co
No, w sumie to ma rację. Tak poza tym to nic ciekawego ;pp haha xD To by było prawie na tyle, jeszcze na koniec coś EXTRA!!

A tutaj koleżanka z klasy wyraża swoje emocje (wysyłając je w wersji pisemnej do mnie na maila):




  • jakajaj
  • jfcvapX
  • A TU CO|?
  • JAJCO?
  • A MOŻE NIE?
  • A MOŻE TAK
  • I CO 2 BEDZIE
  • HA HA HA
  • PÓJDZIEY RAZEM POPRAWIC
  • I TAK NIE ZDAM Z HISTORII
  • I DUPA                      





  • kArr

    wtorek, 24 kwietnia 2012

    So now - reply please!

    iPhoto mi nie działa -,- innymi słowy: nie działa mi program do przechowywania, edytowania zdjęć. A mam tam wszystko, ale cwaniactwo nie chce się otworzyć. Najgorsze, że nie mam czasu, żeby odwiedzić iSpota...(za dużo tego "i"..).

    Guseppe już w piekarniku ;pp nie mogłam za nic znaleźć margheritty...i stwierdziłam, że odpowiednikiem jest, albo raczej są...cztery sery -,- hmph, zobaczymy co to. Chociaż słyszałam od wielu osób, że ogólnie dobra ta pizza, m.i. ze względu na to, że ciasto jest bardziej puszyste. Ohoho! Piekarnik na dole się wydziera, lecę :D 

    Dobra...powodzenia, gimnazjaliści! ^^
    Łehehe, jak się cieszę, że nie muszę tego przeżywać xD haha

    Oh, lazy me!

    Uczę się teraz rysować broń w mandze...nawet mi to wychodzi (z mojej perspektywy). Nie wiem, czy planuję coś nowego, a może to będzie ciąg dalszy? Jutro do lekarza, więc nie będzie mnie w szkole. Hm, ominie mnie tyle ciekawych lekcji, jaka szkoda ;)

    Niemiłosiernie czekam na długi weekend. Tylko wyższa o kilka stopni temperatura potrafiła sprawić, że moje instynkty "leniwca" ponownie dają się we znaki. Trochę za wcześnie.

    A już za niedługo otwiera się super galeria w moim mieście! Nie mogę się doczekać! Zakupy, zakupy, zakupy! Hahahaa ^^

    piątek - niby sesja...oby!

    kaRr