Uwielbiam mówić "Początek końca" lub "Koniec początku". Dla mnie właśnie takim początkiem końca są wakacje. Właśnie zakończyłam moją 3-letnią edukacje w gimnazjum i są to moje ostatnie podrygi jako powiedzmy gimnazjalistka. Jest to dziwne, tym bardziej, że dopiero teraz zintegrowałam się z moją klasą...ah, te klasowe wycieczki xD Skakanie prez balkony, dawki napojów energetycznych, po których dostaje się odpał i wyżywanie się w Guitar Hero. Piękne czasy. <Dzyń, dzyń> Teraz pobudka ! To juz koniec i nie długo czeka mnie liceum. Cholernie się tego boję. Nowi ludzie, środowisko itpe itde. W każdym razie przydadzą mi się pożądne wakacje. Zobaczymy co ze soba przyniosą...
Pzdr.
FiFi
PS. Dżema, ty Złośliwa Małpo !
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą wakacje. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą wakacje. Pokaż wszystkie posty
niedziela, 26 czerwca 2011
środa, 22 czerwca 2011
Subskrybuj:
Posty (Atom)
