środa, 30 marca 2011

Dobry ;)

 Na wstępie dziękuje Dżemie za życzenia ! Heh, to prawda...starzeje się. Jednak szesnastka to podobno magiczny wiek...zobaczymy <sceptyzm>. No, ale do rzeczy. Jestem juz po trwających 3 dni rekolekcjach. Yeah ! Nie było szkoły ;D Teraz jednak pozostały niespełna 2 tygodnie do nieszczęsnych egzaminów. Tu u mnie euforia. <sarkazm>  W każdym razie mam repetytorium gimnazjalisty, czarny długopis i takiego samego koloru atrament do pióra...pióro też posiadam...i środki na uspokojenie. Sądzę, że jakoś to przeżyje bez większego uszczerbku na moim cennym zdrowiu. Życzcie mi i Dżemie połamania nóg.
xoxo
FiFi

wtorek, 1 marca 2011

BIRTHDAY!

Kto obchodzi dzisiaj urodziny?

Oczywiście nasza kochana FiFi! Dlatego z tej okazji życzę jej wszystkiego najlepszego. Oczywiście dostała już prezenty, tak, już dostała.
I dzisiaj stała się półdorosłą osobą...a my z Klausem jeszcze jesteśmy zgredki...i dobrze!

JESZCZE RAZ ŻYCZĘ CI WSZYSTKIEGO NAJ, NAJ, NAJ!
10000000000000000000 LAT, FiFi!

piątek, 25 lutego 2011

Bonjour

 
  Mały szpan moim francuskim ;P
Dzisiejszy dzień minął ja co dzień. Rutyna....monotonność.
Z racji, iż mam teraz ferie miałam zamiar spać tak do południa, jednak zostałam brutalnie obudzona juz o 10 ! No, ale nic. Wstałam i poszłam się wyszykować, aby jakoś wyglądać. Zaczęłąm czytać niesamowicie intrygującą książkę, pt.  Gra Anioła, pióra Carlosa Ruiz Zafona. Początek, jak to zwykle bywa nudny, ale szybko sie rozkręca i pociąga Nas w wir tajemnic i dramatów toczących sie w mrocznej Barcelonie lat 20 XX wieku. Gorąco polecam ! No, ale do rzeczy, bo zamieniam się w jakiegoś speca od reklamy czy coś ;) Trochę oglądnęłam TV...na HBO leciał Scooby-Doo xD Wzięłam się troche za nauką, no bo mimo ferii egazminy tusz, tusz. Pięknie ! Trzeba sie zaopatrzyć w dobrą kawę, colę i inne specyfiku pobudzające, które pozwolą  mi wytrwać.  Oby mi pikawa nie wysiadła. Teraz siedzę na kompie i tyle...interesujące życie, co ?
Za to jutro wypad na miasto uczcić moją słodką szestnastkę. Pozdro dla Dżemy i Klausa ;P

Czy jesteśmy w stanie pomóc...?



Czasami nie trzeba aż tak bardzo się wysilać, żeby zrobić coś dobrego.
Zapraszamy do codziennego klikania na brzuszek pajacyka! W ten sposób zrobimy dobry uczynek - nakarmimy jedno głodne dziecko. Dlatego już dzisiaj odwiedź stronę: www.pajacyk.pl





piątek, 4 lutego 2011

Sweet Winter

Siema !
Nie wiem od kiedy jestem inteligenta...no z tą wybuchowa to bez przesady. Czasem tylko mam napady niekontrolowanej złości ;p
Heh, dziś z nudów też dodam kilka fotek by Fifi.


Jak podobają się Wam krajobrazy widoczne z mojego okna ? ;)