sobota, 28 maja 2011

Dzień...uf


Siem ;D

Ten dzień był pracowity, jednak miły. Hm, powoli kończy sie rok szkolny. Ostatnie poprawki ocen i WAKACJE. No przedtem wycieczka, bal...heh, nie mogę się doczekać naszych ostatnich podrygów w gimnazjum , jednak to takie ...smutne. Szykuje sie nowy początek. Mam nadzieje, że wszystko potoczy się pomyślnie.
Teraz kończę.
PS. Dżema to skóra i kości, a je faktycznie spooro...mówie to bez złośliwosci ! :D

Branoc,
Fifi

piątek, 27 maja 2011

wtorek, 10 maja 2011

Good Morning!!

Fajnie zaczęłam dzisiaj dzień! Oczywiście nie mogło się obejść bez tego, żebym zaspała...nie, nie, nie. Na pierwszej lekcji(niby na dobry początek dnia) mieliśmy wf. Co robiliśmy? Graliśmy w kosza, czyli nic specjalnego. Chociaż to lepsze od biegów, po których ostatnio miałam ostre zakwasy(nie polecam!!). Jutro na szczęście się wyśpię, tak jak reszta klasy.
A teraz tak sobie pomyślałam...ogólnie jestem szczupła, ale często jem. Uświadomiła mi to FiFi(nie powiedziała tego złośliwie, chociaż...).

I dzisiaj był wieeelki dzień Klausa! Ooo tak! Chociaż jak by to zobaczył, to nie wiem co by z nami było...ale miejmy nadzieję, że nie...

To koniec notki. Dobranoc blogowiczom! :)

Zaangażowana ema

sobota, 30 kwietnia 2011

Do blogowiczów!








FiFi&Dżema fashion haus!
  
Teraz wprowadzamy również na naszego bloga stylizacje !

Pokażemy, na co nas stać !
Komentujcie, jak Wam się podobają nasze wdzianka !



Uwaga! Specjalnie z myślą o tych, którzy w desperacji szukają czegoś dobrej jakości i taniego, stworzyłyśmy specjalną kategorię: Moda F-Dż. Zachęcamy do regularnego odwiedzania naszej strony!



sobota, 23 kwietnia 2011

WIELKANOC!


FiFi spędza święta w domu, natomiast Dżema wyjeżdża daleko do babci. Chlebek, pomalowane jajka, itd. - już dzisiaj wszystko przygotowane do kościoła. Wiosenna pogoda nam sprzyja. Czekamy na jutrzejszy dzień. Podczas śniadania zasiądziemy do stołów i wspólnie zjemy posiłek. Czy Wielkanoc nie jest naprawdę czymś niezwykłym? Wiadomo, że co roku przeżywamy to samo. Ale każde takie święto jest przeżywane inaczej i ma swoją magię, która wprowadza nas w niezwykły nastrój. Mam nadzieję, że jesteście już na pewno po wiosennych porządkach? Jeśli się jeszcze nie obudziliście, to bierzcie szybko miotłę i do pracy :)


Wesołego jajka życzą
FiFi&Dżema

środa, 30 marca 2011

Dobry ;)

 Na wstępie dziękuje Dżemie za życzenia ! Heh, to prawda...starzeje się. Jednak szesnastka to podobno magiczny wiek...zobaczymy <sceptyzm>. No, ale do rzeczy. Jestem juz po trwających 3 dni rekolekcjach. Yeah ! Nie było szkoły ;D Teraz jednak pozostały niespełna 2 tygodnie do nieszczęsnych egzaminów. Tu u mnie euforia. <sarkazm>  W każdym razie mam repetytorium gimnazjalisty, czarny długopis i takiego samego koloru atrament do pióra...pióro też posiadam...i środki na uspokojenie. Sądzę, że jakoś to przeżyje bez większego uszczerbku na moim cennym zdrowiu. Życzcie mi i Dżemie połamania nóg.
xoxo
FiFi