poniedziałek, 21 maja 2012

WANT U BACK! (holidays...)

Długo nie pisałam ;( ale jakoś czasu brakuje.
I na dodatek są problemy z przeklętą historią (byle zdać, byle zdać! kiedyś wspomniałam o mojej historii w notce;>)

W czerwcu wyjeżdżam do Francji :I, potem wycieczka szkolna, obóz, morze...wprost nie mogę się doczekać tego momentu aż usłyszę ostatni dzwonek, ale uwaga, chcę w ręku trzymać świadectwo ukończenia pierwszej klasy ;d jakby co
No, w sumie to ma rację. Tak poza tym to nic ciekawego ;pp haha xD To by było prawie na tyle, jeszcze na koniec coś EXTRA!!

A tutaj koleżanka z klasy wyraża swoje emocje (wysyłając je w wersji pisemnej do mnie na maila):




  • jakajaj
  • jfcvapX
  • A TU CO|?
  • JAJCO?
  • A MOŻE NIE?
  • A MOŻE TAK
  • I CO 2 BEDZIE
  • HA HA HA
  • PÓJDZIEY RAZEM POPRAWIC
  • I TAK NIE ZDAM Z HISTORII
  • I DUPA                      





  • kArr

    wtorek, 24 kwietnia 2012

    So now - reply please!

    iPhoto mi nie działa -,- innymi słowy: nie działa mi program do przechowywania, edytowania zdjęć. A mam tam wszystko, ale cwaniactwo nie chce się otworzyć. Najgorsze, że nie mam czasu, żeby odwiedzić iSpota...(za dużo tego "i"..).

    Guseppe już w piekarniku ;pp nie mogłam za nic znaleźć margheritty...i stwierdziłam, że odpowiednikiem jest, albo raczej są...cztery sery -,- hmph, zobaczymy co to. Chociaż słyszałam od wielu osób, że ogólnie dobra ta pizza, m.i. ze względu na to, że ciasto jest bardziej puszyste. Ohoho! Piekarnik na dole się wydziera, lecę :D 

    Dobra...powodzenia, gimnazjaliści! ^^
    Łehehe, jak się cieszę, że nie muszę tego przeżywać xD haha

    Oh, lazy me!

    Uczę się teraz rysować broń w mandze...nawet mi to wychodzi (z mojej perspektywy). Nie wiem, czy planuję coś nowego, a może to będzie ciąg dalszy? Jutro do lekarza, więc nie będzie mnie w szkole. Hm, ominie mnie tyle ciekawych lekcji, jaka szkoda ;)

    Niemiłosiernie czekam na długi weekend. Tylko wyższa o kilka stopni temperatura potrafiła sprawić, że moje instynkty "leniwca" ponownie dają się we znaki. Trochę za wcześnie.

    A już za niedługo otwiera się super galeria w moim mieście! Nie mogę się doczekać! Zakupy, zakupy, zakupy! Hahahaa ^^

    piątek - niby sesja...oby!

    kaRr

    niedziela, 22 kwietnia 2012

    głąbki



    Dzisiaj niedziela...haha, odpoczynek? Nie, nic nie zrobiłam przez cały weekend, więc teraz będę trochę siedzieć, a tak mi się nie chce ;// nie ma sposobu na lenia...
    Ah, zaraz zjem trochę nutelli, za bardzo dołuje ta szkoła xD


    Dzisiaj krótko. A to "coś" obok to przeróbka zdjęcia Klausa pt. "głąby" :)) haha

    środa, 18 kwietnia 2012

    "Żabki"


    HEJO!


    Jutro czeka na mnie ciężki dzień. Myślałam, że spr z historii nie będzie, ale okazało się, że jednak wychodzimy tam na jakieś wykłady po 2 lekcji -,- pff
    W piątek obiadek with, a w sobotę odwiedzę konkurencję ;pp mam nadzieję, że będzie ciekawiej niż u mnie (coś ambitniejszego od grania w "żabki"xD, Klaus).


    Kupiłam sobie dobrego markera i teraz robię furorę! Ogólnie ostatnio staram się spędzać mniej czasu przy komputerze. Raczej wypoczywam słuchając muzyki, spędzając czas na świeżym powietrzu lub...rysując. Ale mi się piękne w Zarze upatrzyły krótkie spodenki :-) (do kol z klasy- nie, nie mam wszystkiego z Zary, ale dziękuję ;p)


    + byłam dzisiaj pytana z geografii = spokój do końca roku!! ;D haha, 4 dostałam i się bardzo cieszę, bo uczyłam się tylko przed lekcją (w domu są ciekawsze zajęcia)


    Pozdrawiam Klausa ;** haha ;DD  - fajnie, że czasem tu zaglądasz :))


    a to stare, ale jare ;p




    karr

    sobota, 14 kwietnia 2012