Pokazywanie postów oznaczonych etykietą szkoła. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą szkoła. Pokaż wszystkie posty

poniedziałek, 7 listopada 2011

Sprint!

 Dziwnie, bo tak szybko...ale zbliża się koniec I semestru! Nie przejmuję się specjalnie ocenami, w końcu liceum ;)

 Dzisiaj klasa kontra nauczyciel od WOK-u oraz projekt. Mieliśmy wybrać obiekt kultury, sfotografować go i przedstawić. Kolegom jak zwykle "odwala", więc był to: asfalt, rzeka, zapora przeciwpowodziowa...z tym ostatnim świetny był komentarz - "przede wszystkim...yy...można piec tam kiełbaski i woda daje chłodek" xD
Fajną mam klasę, chociaż czasem niektórym jak widać "odbija".

 Oddawanie sprawdzianów z matmy. Pani: "klasówki poszły fatalnie, aż 5 osób dostało oceny niedostateczne, jest tylko jedna piątka, a tak to przeważają dwóje". Hmm...i cała lekcja zmarnowana na poprawę w zeszytach. Kartkówka ze wzorów skróconego mnożenie przełożona na czwartek! Jupi! Jednak są jakieś pozytywne strony.

 Na tym kończę dzisiejszą notkę. Uczcie się, uczcie. Już o sobie nie wspomnę ile mam na głowie. Bywajcie >.<''


Dżema

wtorek, 6 września 2011

Waking up every mornig join the happy day ",

Witam :D

Teraz oficjalnie mogę już powiedzieć, że pisze do Was licealistka.  Jestem w nowej szkole i mam nową klasę... powiem Wam, że nie sądzę, abym się z nimi dogadała. Większość dziewczyn to plastiki i głupie hamówy. Z dwiema jestem już na ścieżce wojennej, żeby było ciekawiej -_-' Faceci... tia. Zachowują się jak dzieci, a żaden nie jest choć trochę atrakcyjny. No litości ! Powiem Wam jeszcze, żeby nie było już tak strasznie, że kilka osób jest całkiem okeey. W każdym razie kontaktują ;)
Pani od matmy się mnie uczepiła jak rzep psiego ogona i ni rusz, aby się ode mnie odczepiła. Mówi, że podoba się jej mój numer w dzienniku ( 15 ), ale ja wiem, że ona po prostu coś do mnie ma. W każdym razie nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. No to ja pozdrawiam moją nauczycielkę, której imienia nie pamiętam i moją artystyczną klasę.

TY DŻEMA TEŻ DAJ TAM CZADU !
A jak Wam idą te pierwsze dni ?

Teraz taka optymistyczna piosenka na koniec ;)


środa, 31 sierpnia 2011

Musimy pozwolić im odejść...

Tak, trzeba się z tym niestety pogodzić.
Wakacje mamy już za sobą.
To smutne, ale starajmy się myśleć pozytywnie...


Ja tak krótko.

Jutro rozpoczęcie roku szkolnego. 
FiFi pozna nowych ludzi, ja również.
Mam nadzieję, że jakieś fajne siedzonko mi się trafi? ;)


Na razie blogowicze, idę przymierzyć strój, który będę miała jutro na sobie!!
Jakieś odczucia przed nowym początkiem? 


Bye :]
Dżema <33

sobota, 20 sierpnia 2011

The memories, I hope they'll never fade...

I tak kolejne wakacje pomału brną ku końcowi...

Nie wiem czy mam to przyjąć z ulgą czy mam też płakać.
Te wakacje z pewnością do najbardziej udanych nie należą,
jednakowoż myśl o powrocie do szkoły nie jest pocieszająca.
Ha, nawet trochę przerażająca. W końcu to już liceum, a każdy wie, że to dżungla.
Nie lubię nowych sytuacji i zmian. Odnajdywanie się w nowym środowisku,
 a raczej dopasowywanie sie do wytyczonych tam norm najzwyczajniej :
Nie jest dla mnie.
Jak Wy radzicie sobie w takich sytuacjach ? I jakie są wasze nastroje na ten rok ?

Ale teraz może z innej beczki. 
W końcu jeszcze troche upragnionych dni swobody Nam pozostało.
W skrócie powiem Wam co się wydarzyło w tym tygodniu...
Dużo tego nie ma.
Głównie siedziałam na necie i nic nie robiłam. Kilka razy wyszłam pooddychać "świeżym" powietrzem,
wybrałam się na małe zakupy. Nabyłam nowy blok rysunkowy i fantastyczne ołówki.
Jak na razie jedna strona nabiera już jakiś kształt ;)
A wczoraj z nudów wybrałam sie do empiku po nową książkę.
Potrzebowałam czegoś lekkiego. Wybór padł na 'Czerwień rubinu".
Dziś po skończeniu stwierdzam, że książka jak na ten typ jest całkiem przyjazna.
Kroczymy ulicami Londynu w czasach krynolin i dość ubogiej higieny, w latach tuż przed wojną itp.
Fajna książka fantasy z nutką romansu dla młodzieży płci pięknej jak mniemam ;) Przy okazji troszeczkę historii !
Ocena :
9/10  (jak na ten gatunek)

Jakie są Wasze sposoby na wakacyjna nudę ? I jakie WY książki polecacie ?


Wasza FiFi <3

Coś w stylu wakacyjnym ...