Ulice z dnia na dzień są coraz bardziej zapełnione pojazdami - nadchodzi wielkimi krokami święto ku czci zmarłych. Jedni jadą wcześniej, drudzy trochę później...chcą uniknąć tłoku. Innym zdarzają się wypadki na drogach i w tym dniu zmarłych przybywa. Jest to smutne. Brak rozsądku za kierownicą, wystarczy przeoczenie szczegółu...by się stało.
Nastrój podkreśla szara, chłodna jesień. Wspominamy samotnie lub z rodziną, przyjaciółmi. Myślę, że to czas nie tylko dla zmarłych, ale i też dla żywych.
Ojej, jak dawno mnie tu nie było ! W sumie nie ma co opowiadać. Nadeszła szkoła i każdy dzień teraz to rutyna. Jednak jest coś co dodaje barw...muzyka.
Idąc szarym chodnikiem, potykając się o własne nogi wyciągam z kieszeni słuchawki, włączam 'play' w telefonie i słucham moich ukochanych kawałków. Na mojej playliście znajduje się najwięcej rock'owych piosenek. Znajdzie się tu m.in. mój ukochany MUSE, Nirvana, AC/DC, Metallica, Massive Attack, Hurts, Three Doors Down, 30STM i inni. Słucham też czasami hip-hop'u. Nie mam jakiś szczególnie ulubionych wykonawców. Lubie też pop, reggae, klasykę i okazyjnie folk/ country. Czyli tak na prawdę istny misz masz.
Niektórzy zamykają się na jeden konkretny gatunek muzyczny i o innym nawet nie myślą. Okey. W sumie tak też można, ale przecież muzyka to coś więcej i trzeba być na nią otwartym.Piękno jest w każdym dźwięku ;) Może prócz techno itp....oj, tego to moim zdaniem słuchać się nie da.
Jakie jest wasze podejście do muuzyki i jakich gatunków wy słuchacie ?
RED HOT CHILI PEPPERS <3 Wydali ostatnio nową płyte, więc im się należy ;)
Dawno nie pisałam. Pracy w szkole full. Cały czas w ruchu...teraz mamy weekend, ale co to za weekend skoro i tak nie do końca mogę wypocząć...
"Blondwłosa dziewczyna jeszcze kilka minut przed ósmą wysiadła z autobusu i zaczęła kierować się w stronę szkoły. Miasto wybudza się ze snu, dookoła ludzie pędzący do pracy. Czujesz zapach świeżych bułeczek. Jednak zaraz się budzisz z myślą, że nie możesz się spóźnić. Rośnie adrenalina. Sama nie wiesz, kiedy twoje nogi same zaczynają przyspieszać w ruchu. Jesteś na miejscu, ledwo dyszysz. Tak właśnie dziewczyna zaczęła piękny, "powszedni" poranek. Nie myśli o weekendzie, bo wypadnie całkowicie z tego rytmu, który sobie wyrobiła ciężką pracą. Ona już dotarła i już poczyna wyjmować zeszyt. Do nauki."
Teraz oficjalnie mogę już powiedzieć, że pisze do Was licealistka. Jestem w nowej szkole i mam nową klasę... powiem Wam, że nie sądzę, abym się z nimi dogadała. Większość dziewczyn to plastiki i głupie hamówy. Z dwiema jestem już na ścieżce wojennej, żeby było ciekawiej -_-' Faceci... tia. Zachowują się jak dzieci, a żaden nie jest choć trochę atrakcyjny. No litości ! Powiem Wam jeszcze, żeby nie było już tak strasznie, że kilka osób jest całkiem okeey. W każdym razie kontaktują ;)
Pani od matmy się mnie uczepiła jak rzep psiego ogona i ni rusz, aby się ode mnie odczepiła. Mówi, że podoba się jej mój numer w dzienniku ( 15 ), ale ja wiem, że ona po prostu coś do mnie ma. W każdym razie nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. No to ja pozdrawiam moją nauczycielkę, której imienia nie pamiętam i moją artystyczną klasę.
Na dworze szaro, buro...myślę, że będzie padać. Dżema wyjechała na zasłużone wakacje nad morze i w tym czasie to ja postaram się tutaj coś pisać, choć jeszcze sama nie wiem co. Może zwrócę się do poprzedniego posta mojej koleżanki ? Konkretnie chodzi ooo...ZAKUPY ! Sądzę, że prawie każda dziewczyna je uwielbia. Czyż nie ? Ostatnio wraz z Dżemą założyłyśmy bloga o modzie, na którym to dodajemy outfity...no, a przynajmniej będziemy dodawać. Jak na razie jest tam kilka postów, a w nich min. porady na temat butów oraz fajne ciuchy za nie wielkie pieniądze. Sądzę, że warto czasem coś takiego poprzeglądać i dowiedzieć się gdzie, i kiedy dostać super ubrania, a także jak je dobierać. Powiem Wam w sekrecie, że potrafimy dobierać fajne stylizacje ;) A ponieważ każda z Nas ma inny styl to na blogu będzie coś dla każdego. JA - Glam Rock, Vintage, Chic, Grunge, Retro ONA - Miejski, Casual, Chic, Street, Paris, lekki Folk To wszystko z nutą BOHO, SKATE itp.