Dawno nie pisałam. Pracy w szkole full. Cały czas w ruchu...teraz mamy weekend, ale co to za weekend skoro i tak nie do końca mogę wypocząć...
"Blondwłosa dziewczyna jeszcze kilka minut przed ósmą wysiadła z autobusu i zaczęła kierować się w stronę szkoły. Miasto wybudza się ze snu, dookoła ludzie pędzący do pracy. Czujesz zapach świeżych bułeczek. Jednak zaraz się budzisz z myślą, że nie możesz się spóźnić. Rośnie adrenalina. Sama nie wiesz, kiedy twoje nogi same zaczynają przyspieszać w ruchu. Jesteś na miejscu, ledwo dyszysz. Tak właśnie dziewczyna zaczęła piękny, "powszedni" poranek. Nie myśli o weekendzie, bo wypadnie całkowicie z tego rytmu, który sobie wyrobiła ciężką pracą. Ona już dotarła i już poczyna wyjmować zeszyt. Do nauki."
Teraz oficjalnie mogę już powiedzieć, że pisze do Was licealistka. Jestem w nowej szkole i mam nową klasę... powiem Wam, że nie sądzę, abym się z nimi dogadała. Większość dziewczyn to plastiki i głupie hamówy. Z dwiema jestem już na ścieżce wojennej, żeby było ciekawiej -_-' Faceci... tia. Zachowują się jak dzieci, a żaden nie jest choć trochę atrakcyjny. No litości ! Powiem Wam jeszcze, żeby nie było już tak strasznie, że kilka osób jest całkiem okeey. W każdym razie kontaktują ;)
Pani od matmy się mnie uczepiła jak rzep psiego ogona i ni rusz, aby się ode mnie odczepiła. Mówi, że podoba się jej mój numer w dzienniku ( 15 ), ale ja wiem, że ona po prostu coś do mnie ma. W każdym razie nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. No to ja pozdrawiam moją nauczycielkę, której imienia nie pamiętam i moją artystyczną klasę.
Na dworze szaro, buro...myślę, że będzie padać. Dżema wyjechała na zasłużone wakacje nad morze i w tym czasie to ja postaram się tutaj coś pisać, choć jeszcze sama nie wiem co. Może zwrócę się do poprzedniego posta mojej koleżanki ? Konkretnie chodzi ooo...ZAKUPY ! Sądzę, że prawie każda dziewczyna je uwielbia. Czyż nie ? Ostatnio wraz z Dżemą założyłyśmy bloga o modzie, na którym to dodajemy outfity...no, a przynajmniej będziemy dodawać. Jak na razie jest tam kilka postów, a w nich min. porady na temat butów oraz fajne ciuchy za nie wielkie pieniądze. Sądzę, że warto czasem coś takiego poprzeglądać i dowiedzieć się gdzie, i kiedy dostać super ubrania, a także jak je dobierać. Powiem Wam w sekrecie, że potrafimy dobierać fajne stylizacje ;) A ponieważ każda z Nas ma inny styl to na blogu będzie coś dla każdego. JA - Glam Rock, Vintage, Chic, Grunge, Retro ONA - Miejski, Casual, Chic, Street, Paris, lekki Folk To wszystko z nutą BOHO, SKATE itp.
CZEŚĆ, dzisiaj już nie wytrzymałam i musiałam przemeblować swój pokój!
Między innymi zamieniłam szafę z łóżkiem, ale już czuję jakbym nie była u siebie.
Tak samo jest w życiu. Nasza spokojna sympatia przekłuje sobie uszy lub zetnie włosy. Niby tak niewiele się zmieniło w wyglądzie, ale jednak widzimy teraz przed sobą innego człowieka. Powoli się od niego oddalamy, ponieważ trudno nam go zaakceptować. Jednak kiedy wszystko powraca do ładu, to nie zawsze wracamy...
Dzisiaj znowu troszeczkę kropi. Chciałam wyjść na rower z koleżanką, ale już rano stwierdziłyśmy, że to nie ma sensu. Tia.
I jeszcze ,,coś". Zakupy Waszą pasją? Potrzebujecie może tanich i eleganckich okularów przeciwsłonecznych nie tylko na to lato, ale i również na inne wspaniałe okazje?
Polecam wybrać się do Stradivariusa! Ostatnie dni MEGAobniżek!
Ja upolowałam okulary koloru niebieskiego, a do tego dostałam śliczne w kratkę z kokardką etui i ściereczkę do nich.
Uważam, że się opłaca. Przecenione z 49, 90 zł na 19, 90 zł!
Pod spodem zdjęcie:
Podobają się okularki? Nie tylko takie w promocji!