piątek, 7 października 2011

By the way... Ojej, jak dawno mnie tu nie było ! W sumie nie ma co opowiadać. Nadeszła szkoła i każdy dzień teraz to rutyna. Jednak jest coś co dodaje barw...muzyka.
Idąc szarym chodnikiem, potykając się o własne nogi wyciągam z kieszeni słuchawki, włączam 'play' w telefonie i słucham moich ukochanych kawałków. Na mojej playliście znajduje się najwięcej rock'owych piosenek. Znajdzie się tu m.in. mój ukochany MUSE, Nirvana, AC/DC, Metallica, Massive Attack, Hurts, Three Doors Down, 30STM i inni. Słucham też czasami hip-hop'u. Nie mam jakiś szczególnie ulubionych wykonawców. Lubie też pop, reggae, klasykę i okazyjnie folk/ country. Czyli tak na prawdę istny misz masz.
Niektórzy zamykają się na jeden konkretny gatunek muzyczny i o innym nawet nie myślą. Okey. W sumie tak też można, ale przecież muzyka to coś więcej i trzeba być na nią otwartym.Piękno jest w każdym dźwięku ;) Może prócz techno itp....oj, tego to moim zdaniem słuchać się nie da.

Jakie jest wasze podejście do muuzyki i jakich gatunków wy słuchacie ?RED HOT CHILI PEPPERS <3 Wydali ostatnio nową płyte, więc im się należy ;)FiFi

1 komentarz:

KaRa pisze...

Rampapapam x4
W słuchawkach RiRi x)

A świetną mają okładkę płyty i...chyba najlepszą!